O nás

O restauraci

Naše restaurace byla pro Vás otevřena v létě roku 2013. Prošla rozsáhlou kompletní rekonstrukcí, změnilo se dispoziční řešení prostor a restaurace byla vybavena novou technologií a zařízením včetně kvalitní a výkonné vzduchotechniky. Prostory se tak změnily v příjemnou, útulnou a moderní restauraci s kapacitou 100 míst. Renovací prošla i venkovní zahrádka s kapacitou 50 míst a oddělenou zónou pro děti.
V zimě roku 2016 proběhly v restauraci další drobné úpravy interiéru, pro děti byl vytvořen dětský koutek a restaurace se stala zcela nekuřáckou.

Naše vize

Od počátku otevření máme jasnou vizi - odlišit se od ostatních restauračních zařízení, podávat vynikající jídlo vyvážených chutí bez jakýchkoliv náhražek či polotovarů, vše v nejvyšší kvalitě za ceny dostupné opravdu pro každého.

Menu

Naše menu je tvořeno bohatým výběrem pokrmů z mezinárodní i tradiční české kuchyně, připravováno ze zaručeně čerstvých surovin a servírováno naším talentovaným šéfkuchařem a jeho kolegy v moderním stylu.
Při jeho sestavování jsme mysleli i na vegany a celiaky a do jídelního lístku zahrnuli širokou nabídku jídel nejen pro ně. Koncept naší restaurace neustále zdokonalujeme a doplňujeme a minimálně dvakrát do měsíce přicházíme se zajímavou tematickou akční nabídkou.
Neváhejte a přijďte ochutnat naše speciality, jsme přesvědčeni, že u nás si to své najde opravdu každý.

Navštivte nás a my pro Vás uděláme maximum - užijte si vynikající jídlo, slušnost, vstřícnost, pozornost.............. a také to, že pro tentokrát nemusíte vařit Vy.