Krabičky

 Už žádné nakupování, žádná příprava jídla a vaření, žádný nepořádek, žádné špatné stravovací návyky... a hlavně už žádné drastické diety! To je pět důvodů proč přejít na naše krabičky, změnit svůj životní styl, začít konečně zdravě jíst... a třeba i zhubnout  :-)

Je to jednoduché - my pro Vás vždy od pondělí do pátku připravíme pět jídel s energetickou hodnotou rozloženou rovnoměrně do celého dne, Vy ušetříte čas (a třeba i peníze) a vše si jen v klidu Vašeho domova či kanceláře vychutnáte. My Vás naučíme jíst v pravidelných intervalech po malých porcích, Vy si vytvoříte správné stravovací návyky a budete se cítit lépe. Bez měření, bez nesmyslných doporučení, bez nereálných rad, pouze s vyváženým jídelníčkem od snídaně po večeři na základě našich dlouhodobých zkušeností. To vše   za cenu 370,- Kč/den pro ženy a 395,- Kč/den pro muže. Akceptujeme platbu v hotovosti, kartou i stravenkami a nabízíme možnost osobního odběru přímo v restauraci nebo dovozu.  

 Vaše objednávky přijímáme v pracovní dny na telefonním čísle 730 158 365.

Neslibujeme    zázraky,   s našimi krabičkami se však naučíte správnému stravování, pochutnáte si na skvělém jídle a pokud k tomu přidáte i trochu pohybu, zaručeně zhubnete. 

Nevěříte? Už na nic nečekejte, vyzkoušejte naše krabičky a přesvědčte se!